Zpět

VĚDOMÁ ŽENA – LASKAVÁ, celodenní setkání v Praze Maitrei

ÚVOD

Na setkání si dovolíš potkat se hlouběji sama se sebou prostřednictvím pozornosti svým ňadrům a svému srdci. Možná poprvé objevíš jiný, láskyplný kontakt se svými ňadry, vyléčíš a navážeš s nimi úplně nový vztah. Konec tvé cesty není v nebi, ale v srdci.

CO SETKÁNÍ NABÍZÍ, CO MĚ NAUČÍ

S prsy jsou spojena ženská témata jako je mateřství, schopnost kojit, živit, a také téma přirozenosti, sexuality, prožívání vlastní rozkoše a vzrušení, krásy a přijetí vlastního těla.

JAK BUDE SETKÁNÍ VYPADAT

Budeš tančit, dýchat, dotýkat se.

Budeš vnímat vyživující láskyplnou energii ženských ňader.

Propojíš se s tělem, srdcem a ženskou duší.

Vyživíš se energií dávání a přijímání, a společného bytí v kruhu podobně naladěných žen.

Ztišíš myšlenky a zachytíš kontrast mezi temným, uzavřeným srdcem a srdcem otevřeným, vyzařujícím lásku a světlo. Srdcem, které není zastíněné nevědomostí a arogancí. Pak není těžké cítit prostor, radost, mír a světlo. Pak cokoliv děláš, a vychází-li to z tvého srdce, nemůže se to ukázat jako špatné pro někoho jiného.

Nebudeš do ničeho nucena, budeš jen pozvána, a prostřednictvím tance, dechu, meditace, doteku a jemných tantrických technik budeš s citlivostí provázena a povzbuzována prožít to, co si sama dovolíš.

PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ

Na setkání může přijít každá žena bez omezení věku, která cítí, že chce zakusit samu sebe plně v přítomném okamžiku, chce si být vědoma sama sebe, svého těla, ňader, a svého otevřeného srdce.

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné bavlněné oblečení, může být i sukně, šátek na oči, náhradní triko, malý ručník, masážní olej.

„Mám velmi velká prsa, a mám je velmi nerada, a protože jsem na svá prsa slýchávala mnoho posměšných poznámek, začala jsem je úplně nenávidět. Styděla jsem se za svá prsa. Zažila jsem s nimi mnoho studu, trápení, posměchu. Nedávala jsem nikdy svým prsům pozornost, nikomu jsem nedovolila, aby se jich dotýkal. Rozhodla jsem se pro seminář Laskavá žena – léčivý dotek.

Zitu znám, a vím jak je jemná, laskavá a pečující, věděla jsem, že budu v bezpečí. 

To, co jsem zažila, bylo neuvěřitelné. Najednou mi došlo, jak jsem svá prsa zanedbávala, jak jsem je skrývala, jak jsem se bála posměchu, jak  má prsa přímo volají po laskavém doteku. Po masáži se prsa uzdravila, protože dostala láskyplnou péči, kterou dosud neměla… Zvláštní, jak prostinký dotek dokáže zvednout sebevědomí, a chuť do života.

Miluji svá prsa a děkuji za příležitost…

Martina“

KOLIK ZA SETKÁNÍ ZAPLATÍM

Cena: 1.400,- Kč do 11. 5. 2017, později 1.600,- Kč

Setkání se koná:  MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6

Vědomá žena, Praha, Maitrea, tantra-jóga, Zita Žurková, setkání, ženy, meditace, Mohendžodáro