Zpět

INTIMNÍ ŽENA – intenzivní setkání v Praze Maitrei

doteky, vzájemnost, blízkost, otevřenost, důvěra, naslouchání

ÚVOD

V sexualitě je mnoho bolesti i radosti. A stále máme mnoho kapacity neprozkoumáno. Cítíš-li „volání duše a těla“ po tomto tématu, přihlas se a věř, že vše bude zařízeno, aby ses mohla účastnit.

Být hluboce intimní znamená být i sexuální, ale zároveň je to mnohem víc, je to hluboký niterný vztah se sebou, od kterého se odvíjí vše ostatní. A na setkání ten niterný vztah se sebou prozkoumáme. Vytvoříme otevřený prostor, kde je bezpečí a důvěra, a kde si můžeš dovolit zkoumat, prožívat, objevovat, léčit mnohá traumata a zranění.

 

CO SETKÁNÍ NABÍZÍ A JAK BUDE VYPADAT

Součástí setkání bude meditace, tanec, a budou to i hluboká, pravdivá a léčivá sdílení. Budeme se vzájemně podporovat, používat dech, pohyb a zvuk. Budeme objevovat potenciál své sexuality, prozkoumávat svůj vztah k sexualitě. Naučíme se léčivou masáž ňader.

Dovolíme  si nehodnotit, jen být sama pro sebe, nemuset se o nic snažit, nic nikomu dokazovat – to je při prozkoumávání a nalézání intimního vztahu se sebou velmi důležité.

 

PROČ BY SES MĚLA PŘIHLÁSIT 

Dej na svou intuici a důvěřuj jí. Nedávej prostor přemýšlení, pochybám, otázkám, spekulacím…pozoruj, co se v tobě děje na úrovni srdce. Ucítíš-li silně, že se máš účastnit, poznáš to.

 

 

 

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné bavlněné oblečení, může být i sukně, šátek na oči, náhradní triko, malý ručník, masážní olej.

 

KOLIK ZA SETKÁNÍ ZAPLATÍM

Cena:                ,- Kč do        2017, později   ,- Kč

Setkání se koná:  MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6

Vědomá žena, Praha, Maitrea, tantra-jóga, jóga, meditace, Zita Žurková, setkání, žena, Mohendžodáro

Vědomá žena, Praha, Maitrea, třídenní intenzivní setkání