Zpět

VĚDOMÁ ŽENA – MYSTICKÁ, celodenní setkání v Praze Maitrei

„Přestaňte ovládat sami sebe. Přenechte svoji existenci Existenci. Víc a víc se rozpouštějte jako led v teplé vodě.“  Mooji

ÚVOD

Setkání bude zaměřené na techniky a asány tantrické jógy. Naučíš se dýchat, a najdeš kontakt se svou pánevní oblastí, a zároveň procítíš energii v celém těle. V závěru dne zažiješ spolu s ostatními ženami hloubku „mystického tance“. Setkání je určeno úplným začátečnicím, a zároveň je velkou příležitostí pro ženy, které už se kdykoliv potkaly s asánami Mohendžodáro, tentokrát „zachytit a prožít“ mystický tanec trochu jinak.

Čemu většinou věnuješ svoji pozornost ? Svým programům, a tak jsi svými emocemi, náladami, a vším, s čím se právě ztotožňuješ. Pojď se ztotožnit a zakusit samu sebe, to znamená být si vědoma sama sebe.

Kromě toho, co je popsáno níže ( Jak bude setkání vypadat ), bude na tomto konkrétním setkání dána větší pozornost a prostor  technikám a ženským asánám tantrické jógy.

CO SETKÁNÍ NABÍZÍ, CO MĚ NAUČÍ

Na setkání se naučíš vyživovat své tělo zevnitř, ze své pánve. Pomocí dechu a posilování pánevního dna budeš schopna cítit, rozvádět a používat vlastní sexuální energii pro zlepšení zdraví. Můžeš tak předejít chronickým zánětům pánevních orgánů, napomoci plodnosti, můžeš upravit hormonální nerovnováhu, odstranit problémy související s menstruačním cyklem.

Na energetické úrovni obnovíš propojení, procítíš svoje lůno a celou pánevní oblast jako zdroj vlastní ženské síly, sexuality a tvořivosti, a probuzenou energii dovedeš do každé buňky svého těla.

Budeš tančit, meditovat, naučíš se ženské asány, uvolníš tělo a ztišíš mysl.

JAK BUDE SETKÁNÍ VYPADAT

Setkání „Vědomá žena“ bude obsahovat již zmíněnou práci s pánevním dnem, a kromě toho i práci se spontánním pohybem těla, intuitivním tancem, meditacemi i aktivními OSHO meditacemi. Bude obsahovat také dechové a relaxační techniky na uvolnění těla, ztišení mysli a otevření srdce.

Budeš se potkávat sama se sebou individuálně, ve dvojicích, v malých skupinkách či v celé skupině, v prožitku i ve slovním, často velmi léčivém sdílení.

Budeš objevovat sebe samu, radost, světlo, celistvost, spokojenost, štěstí, a to vždy přesně tak, jak si v daném okamžiku dovolíš. Nebudeš do ničeho nucena, nýbrž jen pozvána, a s citlivostí provázena.

Setkání „Vědomá žena“ bude plynout v bezpečném prostředí ženského kruhu, v důvěře, niternosti a intimitě.

Každé z pěti setkání se bude skládat ze zmíněných částí, a některé bude dán větší prostor – buď tanci, meditacím, nebo asánám, uvolnění těla, ňadrům…

Dopřej si absolvovat všech 5 celodenních setkání, protože hlouběji zakusíš sebe samu, a i tvé tělo si „lépe zapamatuje“. Můžeš vše používat i doma ke zlepšení zdraví a nacházení vnitřního klidu.

PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ

Na setkání může přijet každá žena bez omezení věku, která cítí, že chce zakusit samu sebe, to znamená být si vědoma sama sebe. Chce se potkat, uvolnit, sdílet ženskou energii a být plně v přítomném okamžiku.

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné bavlněné oblečení, může být i sukně, šátek na oči, náhradní triko, malý ručník, masážní olej.

KOLIK ZA SETKÁNÍ ZAPLATÍM

Cena: 1.400,- Kč do 23. 3. 2017, později 1.600,- Kč

Setkání se koná:  MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6

Vědomá žena, Praha, Maitrea, tantra-jóga, Zita Žurková, setkání, ženy, meditace, Mohendžodáro