Zpět

VĚDOMÁ ŽENA – UVOLNĚNÁ, celodenní setkání v Praze Maitrei

„Přestaňte ovládat sami sebe. Přenechte svoji existenci Existenci. Víc a víc se rozpouštějte jako led v teplé vodě.“  Mooji

ÚVOD

Asi každému se v životě děje to, že „vyskočí“ ze své tělesné i duševní harmonie, a pak se necítí dobře. Jak si pomoci znovu najít rovnováhu a uvolnění ? O tom bude toto setkání. Pomocí dechu, pohybu, zvuku, doteku, masáže a jemných tantrických technik budeme nacházet jakýsi meditační stav uvolnění. Pomůžeme svému tělu i duši, otevřeme srdce, a v prostoru bezpečí a důvěry dáme prostor i léčení slovy, bude-li třeba.

Na setkání si dovolíš potkat se hlouběji sama se sebou prostřednictvím tantrické jógy, dechu v ženských asánách,  meditací a mystického tance.

Čemu většinou věnuješ svoji pozornost ? Svým programům, a tak jsi svými emocemi, náladami, a vším, s čím se právě ztotožňuješ. Pojď se ztotožnit a zakusit samu sebe, to znamená být si vědoma sama sebe.

CO SETKÁNÍ NABÍZÍ, CO MĚ NAUČÍ

Na setkání se naučíš vyživovat své tělo zevnitř, ze své pánve. Pomocí dechu a posilování pánevního dna budeš schopna cítit, rozvádět a používat vlastní sexuální energii pro zlepšení zdraví. Můžeš tak předejít chronickým zánětům pánevních orgánů, napomoci plodnosti, můžeš upravit hormonální nerovnováhu, odstranit problémy související s menstruačním cyklem.

Na energetické úrovni obnovíš propojení, procítíš svoje lůno a celou pánevní oblast jako zdroj vlastní ženské síly, sexuality a tvořivosti, a probuzenou energii dovedeš do každé buňky svého těla.

Budeš tančit, meditovat, naučíš se ženské asány, uvolníš tělo a ztišíš mysl.

JAK BUDE SETKÁNÍ VYPADAT

Setkání „Vědomá žena“ bude obsahovat již zmíněnou práci s pánevním dnem, a kromě toho i práci se spontánním pohybem těla, intuitivním tancem, meditacemi i aktivními OSHO meditacemi. Bude obsahovat také dechové a relaxační techniky na uvolnění těla, ztišení mysli a otevření srdce.

Budeš se potkávat sama se sebou individuálně, ve dvojicích, v malých skupinkách či v celé skupině, v prožitku i ve slovním, často velmi léčivém sdílení.

Budeš objevovat sebe samu, radost, světlo, celistvost, spokojenost, štěstí, a to vždy přesně tak, jak si v daném okamžiku dovolíš. Nebudeš do ničeho nucena, nýbrž jen pozvána, a s citlivostí provázena.

Setkání „Vědomá žena“ bude plynout v bezpečném prostředí ženského kruhu, v důvěře, niternosti a intimitě.

Každé z pěti setkání se bude skládat ze zmíněných částí, a některé bude dán větší prostor – buď tanci, meditacím, nebo asánám, uvolnění těla, ňadrům…

Dopřej si absolvovat všech 5 celodenních setkání, protože hlouběji zakusíš sebe samu, a i tvé tělo si „lépe zapamatuje“. Můžeš vše používat i doma ke zlepšení zdraví a nacházení vnitřního klidu.

PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ

Na setkání může přijet každá žena bez omezení věku, která cítí, že chce zakusit samu sebe, to znamená být si vědoma sama sebe. Chce se potkat, uvolnit, sdílet ženskou energii a být plně v přítomném okamžiku.

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné bavlněné oblečení, může být i sukně, šátek na oči, náhradní triko, malý ručník, masážní olej.

KOLIK ZA SETKÁNÍ ZAPLATÍM

Cena: 1.400,- Kč do 8. 6. 2017, později 1.600,- Kč

Setkání se koná:  MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6

Vědomá žena, Praha, Maitrea, tantra-jóga, Zita Žurková, setkání, ženy, meditace, Mohendžodáro