INTIMNĚ v meditačním centru  Buchov – 1. setkání

Hluboké, pravdivé a léčivé setkání, kdy uvolníš tělo i mysl, a dovolíš si intimní setkání sama se sebou.

doteky, vzájemnost, blízkost, otevřenost, důvěra, naslouchání si

 

CO SETKÁNÍ NABÍZÍ A JAK BUDE VYPADAT

Součástí setkání jsou vždy meditace, je to tanec, a jsou to hluboká, pravdivá a často léčivá sdílení. Většinou začínáme sdílením, všímáme si těla jako nádherného chrámu pro duši. Oceňujeme nejprve více pohledem, později prozkoumáváme dotekem a dotekem a zase dotekem. Dovolujeme si, a vzájemně se podporujeme, používáme dech, pohyb a zvuk, objevujeme potenciál své sexuality, učíme se vědomý přístup a otevřenost vůči vlastní sexualitě, přebíráme zodpovědnost za prožívání své sexuality. Dovolujeme si nehodnotit, jen být sama pro sebe, nemuset se o nic snažit, nic nikomu dokazovat – to je při prozkoumávání a nalézání intimního vztahu se sebou velmi důležité.

 

PROČ BY SES MĚLA PŘIHLÁSIT 

Dej na svou intuici a důvěřuj jí. Nedávej prostor přemýšlení, pochybám, otázkám, spekulacím…pozoruj, co se v tobě děje na úrovni srdce. Ucítíš-li silně, že se máš účastnit, poznáš to.

Ve skupině bude maximálně 12 žen. Míst není mnoho. Věř sama sobě a nic nezpochybňuj.

Nechci pracovat s intimitou s velkou skupinou, vyhovuje mi komornější ženský kruh, a ukázalo se, že i samotné ženy jsou moc spokojené.

V sexualitě je mnoho bolesti i radosti. A stále máme mnoho kapacity neprozkoumáno. Cítíš-li „volání duše a těla“ po tomto tématu, přihlas se a věř, že vše bude zařízeno, aby ses mohla účastnit.

 

VIZE, A JAK TO CELÉ VZNIKLO

Impuls uskutečnit setkávání „INTIMNĚ“ mi daly samotné ženy – účastnice Letní ženské oázy 2014 na Antariku. Nejdříve to ve mně chvíli spalo, říkala jsem si: „vždyť je tolik jiných lektorů, kteří pracují s tématem sexuality a intimity…“, ale potom se stále dokola objevovalo: „…tak to udělej…“

Ležela jsem na zádech, a všude okolo sebe cítila černý písek a zemi, stále pofukoval vítr, přestože pálilo slunce … Vnímala jsem šplouchání mořských vln, a něco mi stále našeptávalo:“..ale kde?…“  Začátkem října 2014, nádherný čistý intimní prostor na Buchově, v krbu hoří oheň a plápolají plameny. A najednou je to tady. Ano, tohle je to místo. A jako by se skrze propojení všech živlů otevřela CESTA. A já otevřela další prostor ve svém srdci pro tato setkání. Najednou přišla obrovská chuť a energie do toho jít. „Mám“ nádhernou vizi, „mám“ nádherné místo.

Jestli máš chuť jít se mnou, jsem tady pro tebe a velmi se těším, a dám do toho úplně nejvíc ze sebe, co můžu…

 

KDE BUDU SPÁT, CO BUDU JÍST,  A KOLIK ZA SETKÁNÍ ZAPLATÍM 

Setkání se koná v  Meditační centrum Buchov u Vlašimi.

Ubytování je v malých pokojích, v krásné, romantické stodole a v Domečku. Nové sociální zařízení je společné.

Strava je vegetariánská, plná penze 3 x denně.

Začínáme ve středu večeří kolem 18-19 hodiny, končíme v neděli mezi 13-14 h.

Cena jednoho setkání je 5.000 Kč.

Cena zahrnuje ubytování, stravu a program. Je možná individuální dohoda ohledně platby.

Setkání je hluboce intimní, skládá se ze 2 termínů ( viz níže v tabulce ), které na sebe navazují. Není možné se přihlásit jednotlivě pouze na jeden ze dvou termínů, ale na oba současně.

intimne-centrum-buchov-zita-zurkova-meditace

 

A CO NA TO SAMOTNÉ ŽENY

Milé ženy, chcete-li prohloubit hloubku svého vnímání, zažít a prožít intimitu do morku kostí a ještě mnohem niterněji, chcete-li otevřít a dotknout se srdce nejen svého, ale všech žen jako takových, chcete-li ženou skutečně být, ne ji „jen“ tvořit …jeďte ! Nepřemýšlejte, jeďte. Odrazy kurzu pocítíte v mnoha úrovních svého života. Již nikdy nebude jako dřív… bude mnohem barevnější, voňavější, smyslnější, radostnější … přeji vám alespoň tolik něžných a láskyplných prožitků, jako jsem měla já.

Eli

Kurz Intimně, vedený Zitou, mi změnil život. Spojila jsem se se všemi částmi svého těla i duše, se zdrojem svého ženství a sexuální síly, překonala mnoho vnitřních bloků a omezení a naučila se radovat ze života v jeho plnosti a celistvosti. Naučila jsem se, jak říkat ANO všemu, co život přináší, jak nechávat věci plynout, nebojovat, a jak žít více v přítomnosti – prožívat daný okamžik TADY A TEĎ.

Eva

setkani-intimne-buchov-zita-zurkova