Letní ženská oáza na horské chatě Antarik

 

17. – 22. 7. 2018

… šestkrát jsme se potkaly na oáze …

… každá byla naprosto jedinečná …

Jaká bude ta letošní, sedmá Letní ženská oáza ? …

 

 

Bude prosluněná jako v mnoha letech ? Nebo bude propršená jako v roce 2016 ?

… čeká nás …

„TO NEJLEPŠÍ z Letních ženských oáz 2012 -2017“

I ta letošní Oáza vznikne jako vždy, v přítomnosti, bude tvořena spontánními prožitky, bude nová, čerstvá, originální.

Bude se konat na Antariku, v místě, kde začíná a končí svět. V místě, které je pro ženy opravdovou oázou, dovolenou, relaxací. Antarik a Letní Oáza je zároveň místo a čas, pět dní, kdy se žena může zastavit, uvolnit, prožívat, potkat se sama se sebou. Čas, kdy může odložit starosti, může se naplno věnovat sama sobě, sdílet, jen být.

Součástí setkání jsou tantrické a šamanské techniky, meditace, masáže pro uvolnění těla, zpěv, tanec, cvičení v přírodě. K nádherným prožitkům patří i společné umělecké tvoření. Velmi obohacující a často i léčivé je sdílení a podpora v kruhu podobně naladěných žen.

Letním setkáním vás provázíme dvě, spolu se mnou i moje dlouholetá přítelkyně Jana.

 

PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ

Na setkání může přijet každá žena bez omezení věku, která cítí, že chce zakusit samu sebe. Chce se potkat, uvolnit, sdílet ženskou energii a být plně v přítomném okamžiku.

KDE BUDU SPÁT, CO BUDU JÍST, A KOLIK ZAPLATÍM

Setkání se koná na horská chata Antarik, Valašská Senice 1, Francova Lhota, Zlínský kraj. Stojí za to dojet až sem.

Chata leží na samotě uprostřed lesů, v krásné přírodě Beskyd – Javorníků, a je obklopena malebnými výhledy. Přímo na „hranici“ Moravy a Slovenska.

Ubytování je po 2 až 3 v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, nebo v pokojích po 2 až 4 se společným sociálním zařízením na patře.

Cena zahrnuje ubytování ( dle typu pokoje ), celodenní program, vegetariánskou stravu 3 x denně.

Cena:

6.400 Kč/ apartmán

5.900 Kč/ pokoj

Začínáme v úterý večeří v 19 hodin, končíme v neděli obědem ve 13 hodin.

Mapa místa konání

Popis cesty

 

CO SI VZÍT S SEBOU

Seznam věcí a pomůcek dostanou všechny přihlášené ženy s časovým předstihem před konáním akce, zároveň po zaplacení zálohy.

 

CO NA TO SAMOTNÉ ŽENY

Bylo to něco výjimečného, krásného, hlubokého, radostného, citlivého, místy pro mne bláznivého, ale hezky bláznivého. Jsem moc ráda, že jsem tam jela, a že jsem poznala tolik bezvadných žen a také Tebe i Janu. Ty jsi ve mně zanechala hluboký dojem, však jsem Ti o tom říkala. Je krásné, že jsi taková, jaká jsi. Možná mi i Oáza hned pomohla k tomu, že jsem byla schopná se v něčem určitém zachovat jinak, což mi dříve činilo potíže.

s láskou Katka

Já si přijela na Oázu pro své srdce, které jsem ztratila na své cestě životem. A nejenom srdce, já ztratila i tu ženu v sobě, která se sice občas hlásila, ale já ji potlačila. A především díky Tobě a Janě jsem ho snad našla nebo alespoň si uvědomila, že ho mám. Jsem vděčná Všem ženám za pohled a zrcadlo, které jsem dostala a také za Tvoje pochopení. Víš, uvědomila jsem si, že mám život před Oázou a po Oáze. Jsem žena, a budu si to stále připomínat. Jak to, že na to zapomínám? Všechny ty holky, které tam byly jsou jedinečné. A Ty s Janou děláte něco, co je alespoň pro mne ale vím, že to tak vnímají i ostatní ženy, prostě úžasné, a to proto, že jsme si dovolily být samy sebou. Já si poprvé dovolila si hrát, a malovat si na sebe barvy jako malá holka. A cesta do hlubin pro silové zvíře, úžasné. Příští rok už vím kam, a kde, a s kým chci být alespoň na pár dní. Ještě jednou děkuji.

s láskou Zdenča

Celou cestu domů mi běžely hlavou obrázky z naší oázy. Pokračování prožitého filmu probíhalo i doma při vybalování, praní a dalších domácích pracích, jakožto i v posteli před usnutím. Byla to skutečná oáza! Oáza pro ženy. Oáza klidu, pohody a nesmírné lásky. (Nebo vesmírné ?) Oáza nových možností, nových přátelství, nových poznání. Oáza nové energie. Myslím, že domů jsme se všechny vrátily jako zcela nové ženy. Alespoň já jsem přijela nádherně odpočatá (i když nevyspaná). A ačkoliv nevyspaná, přesto nabitá úžasnou energií. Cítím se svěže, lehce a tak nějak nově… Cítím se nádherně! Cítím se tak, že vím, že mohu všechno! Naprosto všechno ! A zároveň vím, že nic nemusím. Od rána tancuji a posílám fotky všem ženám z oázy. Dokonce jsem už doma i cvičila! A to všechno díky vám – Ziti a Jani. Děkuji ! Děkuji za úžasný program a za to, že jste. A že jsem i já směla být u toho.

Míša

Cítila jsem se jako víla, která žila v lese plném ježibab, draků, bubáků, loupežníků, trpaslíků a jiných potvůrek a tak nějak úplně zapomněla, že je víla.Až jednou přišla pozvánka, konal se VÍLÍ BÁL, plný krásy, jemnosti, nádhery a kouzel.Víly si nejdříve oblékly krásné šaty a tančily. Víly kouzelnice Zita a Jana otevřely jejich srdíčka, aby všechna ta krása a jemnost mohly proniknout dovnitř a naplnit je až po okraj. A víly si pomaloučku začaly vzpomínat, kým vlastně jsou, a vždycky byly. Ale bál skončil, a každá víla se musela vrátit do svého lesa. Víly se bály, že se samy budou cítit opuštěné a slabé na to, aby uchránily jemnost a krásu. Bály se, že se z nich zase stanou víly chameleón, že ve společnosti ježibab se promění v ježibaby, ve společnosti draků v draky. A tak víly na cestu domů dostaly KOUZLO. Velmi silné kouzlo. Kouzelné slůvko DOVOLUJI SI. Já jsem se jako víla cítila tak nádherně a silně, že každý nový den začínám kouzlem, a sama sobě dovoluji zůstat celičký den vílou.Vílou, která s láskou protančí lesem, rozesměje draky a bubáky, ježibabám přidá do lektvarů trochu lásky, na chvilku zvedne do výšky trpaslíky, loupežníky obere o úsměv.Vílou, která má sílu dívat se jim do očí, aby v nich jako v zrcadle uviděli, kým vlastně jsou. A doufám, že mi ta síla vydrží, že jí bude ubývat jen pomaličku, a právě včas přijde pozvánka na nový bál. Pro mě, a pro všechny , které zahlédly svůj vílí odraz v zrcadle, a chtěly by odložit ježibabí přestrojení… Zito, Jani, děkuji.

Bari

Chci Vám oběma moc poděkovat za úžasných pět dní, které jsem mezi cizími lidmi v takové láskyplné atmosféře a otevřenosti ještě nikdy nezažila. Byly to pro mne dny objevování vnitřní krásy, blaženosti a štěstí.

Milada