O MNĚ

Pracuji jako Top manažerka – poradkyně české firmy Eurona by Cerny.

Pracuji jako lektorka kurzů šití barefooot bot.

Organizuji meditační setkání s Marcelkou z hor na horské chatě Antarik, mezi nebem a zemí.

 

ZITA  ŽURKOVÁ

* Eurona *

Jak se změnil můj život, když do něj vstoupila Eurona ?

Nemám žádný nevyužitý volný čas. Všechny pracovní činnosti se s Euronou krásně propojují, u mě pracovní doba nezačíná a nekončí, a ani volný čas nezačíná a nekončí. Vše se prolíná a hezky do sebe zapadá. A to je fajn.

V listopadu 2018 jsem strávila víkend na školení, které provázely moje osudové ženy – Ester Kubzová a Sylva Jašková. Obě nádherné, zkušené, úspěšné, srdečné, velmi vstřícné a upřímné ženy podpořily moje nastartování. Vnímaly ve mně jakési „registrací zaseté semínko“, kterému dodaly energii, hnojivo, světlo, podporu a chuť začít klíčit, zapustit kořeny, a postupně růst.

Do Eurony jsem se zamilovala. Nejen do výrobků, protože jsou české a dokonale fungují, ale do Eurony se vším, co k ní patří.

Tím je Lukáš Černý a celá filozofie a přístup firmy, jeho skvělý tým zaměstnanců. Miluji ženy a setkání, která práci podporují, ať už jsou to školení, prezentace, konzultace, přátelská setkání. Se zamilovaností jsem se začala dělit o zkušenost a nadšení. Přišly první samostatné prezentace, a registrace ve všech koutech Čech, Moravy i na Slovensku. Moje síť nadšených zákaznic začala růst, a s ní i provizní stupínky 3,6,9,12, 15, 18 a 21%. Pěkně postupně, s veškerou péčí a láskou.

Jsem zvyklá si práci organizovat sama, mám nápady a chuť věci zlepšovat, jsem otevřená se učit novému, ráda si nechám poradit, přistupuji ke každé situaci jako k nové, která se děje právě teď a je jedinečná. Stejně jako Eurona je jedinečná.

A to je dobrý základ k tomu, abych s Euronou poznávala a šla dál. Nekladu si žádné rychlé cíle, jsem vděčná za každý úspěch i neúspěch, protože jedině tak je vše barevné, a může být stále v rovnováze. Nebrečím, když něco nevyjde, podívám se na to jinak, a jdu dál. Vím, že nic mi nespadne do klína samo, a jsem dál co nejvíce trpělivá, laskavá a vnímavá.

ZITA  ŽURKOVÁ

* barefoot boty *

Barefoot boty byla „láska na první obutí“, jiné už nenosím. Vlastně, pouze v létě, kdy chodím bosky :-). Před pár lety jsem poprvé zavítala na kurz šití barefoot bot, a pak jsem pokračovala a šila doma, v ruce i na šicím stroji.

Již více než dva roky provázím na kurzech lidi, kteří si chtějí sami ušít boty.

Na kurzy chodí především ženy, ale někdy i muži, a vytváří úžasné modely.  Dvoudenní výroba bot není úplně „procházka růžovou zahradou“, ušít boty obnáší mnoho na sebe navazujících kroků, ale vše vždy všichni zvládnou a odcházejí s nadšením.

Přichází dva druhy lidí:

  1. ti, kteří takzvaně holdují barefoot, a chtějí si ušít zdravé boty přesně a přímo na svoji nohu
  2. ti, kteří chtějí aspoň jednou v životě zkusit ušít boty

Na kurzech v oblasti střední Moravy vás naučím, jak boty šít sobě a svým blízkým. Na mých kurzech nejde jen o praktický hotový výrobek, který si odnesete a můžete v něm chodit, ale zároveň jde o společné tvoření, bytí, relax, pohodu, uvolnění … a navíc vždy zažijeme i spoustu legrace !

 

ZITA  ŽURKOVÁ

* organizace setkání *

Před několika lety  jsem poznala probuzenou Marcelku z hor, a jejího muže Romka, kteří žijí v chaloupce mezi lesy, v blízkosti Malé Fatry. Zároveň jsem „nastoupila“ cestu poznání sebe sama, cestu vědomého života v přítomnosti.

Dříve jsem provázela ženská setkání na krásné horské chatě Antarik, která je zároveň mým druhým domovem. Jsem šťastná, že právě na tomto  místě mezi nebem a zemí mohu  4 krát do roka organizovat setkání meditujících s Marcelkou.