O Euroně

 

Co z toho doma aktuálně či akutně řešíte ?

Jak šetrně a ekologicky, a navíc i rychle bez námahy uklízet ?

Jak šetrně a ekologicky prát, mít prádlo měkké a voňavé bez skvrn ?

Jak šetrně a ekologicky mýt nádobí ručně či v myčce ?

Jak odstranit dokonale skvrny na prádle ?

Jak odstranit plíseň ?
Jak pečovat o tělo, vlasy zuby apod… přírodními prostředky ?
Jak posílit svoji imunitu ?
Jak odstranit vodní kámen ?
Jak bez námahy vyčistit troubu, nebo zašlé pánve a hrnce ?
Jak dobře, eko, šetrně vyčistit WC a provonět ?
Jak ulevit ekzému, citlivé pokožce, rozpraskaným rukám či patám ?
Jak dobře, eko, šetrně umýt auto zvenku i uvnitř ?
Budu vám nápomocna s řešením, poradím, který výrobek Eurona použít, a jak ho použít, naučím vás šetrně prát i uklízet, a to s velkým bonusem – BEZ VELKÉ NÁMAHY !

 

Firma Eurona by Cerny je česká firma, která je na trhu již 16 let, a její výrobky jsou skvělé ! Šetrné, voňavé, bez formaldehydů, fosfátů, perborátů a chloru, nejsou testované na zvířatech, a jsou snadno odbouratelné.

 

FOSFÁTY – Obsaženy ve většině tablet do myček nádobí, čističky odpadních vod nejsou schopné fosfáty zachytit a ty v přírodě způsobují kyselé deště, vznik toxických sinic (kvetení přehrad) atd. Výrobky od Eurony fosfáty neobsahují!!!

 

FORMALDEHYDY – Umělé vyráběné suroviny přidávané do čistících a pracích prostředků, zejména proto, aby si tekuté výrobky zachovaly svou kvalitu. Jde však o velmi agresivní konzervant, který vyvolává bolesti hlavy, alergie, únavu, dráždí sliznice, způsobuje slzení očí aj. Světová zdravotnická organizace je dokonce označuje za karcinogenní. U citlivých jedinců muže vyvolávat záněty kůže a astma. Ve výrobcích od Eurony nahrazeny šetrnými kosmetickými konzervanty!!!

 

CHLOR – Je běžné obsažen v řadě bělidel, pracích a dezinfekčních prostředcích. Dráždí kůži, oči, dýchací ústrojí, je též karcinogenní. Působí negativně na životní prostředí již v malých koncentracích. Negativně působí též na ekologické domácí čističky odpadních vod, v kterých zabijí všechny hodné bakterie a způsobuje jejich nefunkčnost. Výrobky od Eurony chlor neobsahují!!!

 

PERBORÁTY – Perborát sodný je výborné bělidlo, proto se již řadu let přidává do prostředků na praní a myček nádobí. Pro přírodu je velmi nebezpečný, škodí většině živočichů a je považován za závažnou hrozbu. Ve výrobcích od Eurony je zcela nahrazen percarbonáty (aktivní kyslík vázaný na sodu), což je mnohem ekologičtější forma bělidla.

 

Výrobky si můžete objednávat i sami na www.euronabycerny.com a nezapomeňte uvést HESLO PRO LEVNĚJŠÍ NAKUP: 420-0722823592, které vám zajistí okamžité ceny bez 20% marže oproti katalogovým cenám. Ptejte se mě i na další možnosti a výhody, ráda odpovím.