Zpět

Potkala jsem ženu, a Růžové osvěžení

Potkala jsem ženu.

Potkávala jsem ji opakovaně na půdě domu Maitrea v Praze. Vždycky někde na schodech, na chodbě, v obchůdku… zaznělo naše dobrý den, a proběhl kontakt očima… nějak jsem tušila, že tato žena zde pracuje, ale nevěděla jsem přesně, co dělá, co umí, ale už tenkrát, několikrát, jsem cítila jakousi rezonanci a společné souznění.

Potkala jsem ženu.

A teď už vím. Znám její jméno. Vím a vnímám mnohem víc, vnímám její srdce a duši, a co vše je v ní otisknuté. Vnímám obrovské znalosti, zkušenosti a léta praxe. A nejvíc vnímám a pomaličku ochutnávám a poznávám její „Cestu jemného doteku“ …

Eva Kopasová,  mluvící jazykem, který miluji, a sice slovenštinou, je odbornicí na svém místě, a když se rozpovídá o všem, co dělá, srší z ní zároveň neuvěřitelné znalosti, zároveň láska ke své práci, a touha „dávat“ vše ven tou nejlaskavější cestou.

Evička začala se svým projektem pro těhotné ženy, tatínky, miminka… a tak vzniklo několik květových esencí s vůní, kniha, semináře, a tak vzniklo ZROZENÍ ( www.zrozeni.com ).

Její „Bylinná medicína“ – Květové esence, Aroma-oleje a bylinné extrakty mě natolik zaujaly, že jsme tak trochu společně začaly rozvíjet a doplňovat i její další projekt, a tím je „Péče o ženu“.

Jedním z prvních produktů, který pomaličku vnáším do svého soukromí je květová esence „Růžové osvěžení“. Je tak zvláštní, voní poněkud jinak než klasická růže, mnohem jemněji a mnohem příjemněji ( podotýkám, že vůni i té klasické růže mám ráda, ale někdy je trošku silná ). Pro „Růžové osvěžení“ bych si v gastronomickém slovníku vypůjčila slovo delikatesa. To ji podle mě velmi vystihuje. Delikatesa je něco výjimečného, něco speciálního, něco smyslného, něco jako pamlsek, pochoutka, dobrůtka, a tím vším „Růžové osvěžení“ rozhodně je.

Zároveň jsme s touto esencí poprvé pracovaly s ženami na setkání Vědomá žena a Intimně. Podporovaly jsme prostřednictvím této vůně prožitky, především při meditacích. Někdy jsme esenci použily nastříkáním na různá místa na těle a kolem těla před samotnou aktivní meditací, jindy jsem podpořila ženu nečekaným „stříknutím“ při samotném prožitku, intuitivně. Také voňavé kytičkové dlaně rozprostřely vůni do celého těla. Bylo to jemné, voňavé, a jak sdělovaly samotné ženy, velmi příjemné.

Růžové osvěžení

podporuje ženskost a vnáší emoční kouzlo do života

 

Je vhodná pro ženy každého věku a v různých obdobích jejího života:

od dospívající dívky až po „moudré ženy“.

Voňavá květová esence obsahuje:

excelentní pramenitou vodu z Lurd (Francie) a vodu ze Stříbrné studánky (ČR) – svou vysokou „energetickou čistotou“ obohacují účinky voňavé květové esence.

Růžovou květovou vodu – je vhodná pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou. Rozjasňuje ji a zklidňuje, hydratuje a zjemňuje, a je výborná k potírání na pokožku. Díky velmi jemné vůni působí hluboce i na emoční rovině (přes amygdalu).

Květové esence, které podporují především hormonální a emoční svět ženy:

Místa použití a účinky esence:

Stimulace centrálního endokrinního systému je blahodárná pro celé tělo:

Vitalizace přes důležitá energetická místa a přes ledviny:

Psychicko-emoční podpora přes bod psychiky (CV 17):

Celková energetická podpora a osvěžení:

Vytvoření provoněných „kytičkových dlaní“ pro léčivé působení:

Pročištění ovzduší a vytvoření „Růžového obláčku“: