VĚDOMÁ ŽENA v meditačním centru Buchov

 

Na setkání si dovolíš potkat se hlouběji sama se sebou prostřednictvím tantrické jógy, meditací a mystického tance. Vneseš do nitra hodně tichosti, míru a milující laskavost.

CO SETKÁNÍ NABÍZÍ, CO MĚ NAUČÍ

Na setkání se naučíš vyživovat své tělo zevnitř, ze své pánve. Pomocí dechu a posilování pánevního dna budeš schopna cítit, rozvádět a používat vlastní sexuální energii pro zlepšení zdraví. Můžeš tak předejít chronickým zánětům pánevních orgánů, napomoci plodnosti, můžeš upravit hormonální nerovnováhu, odstranit problémy související s menstruačním cyklem.

Na energetické úrovni obnovíš propojení, procítíš svoje lůno a celou pánevní oblast jako zdroj vlastní ženské síly, sexuality a tvořivosti, a probuzenou energii dovedeš do každé buňky svého těla.

Budeš tančit, meditovat, naučíš se ženské asány, uvolníš tělo a ztišíš mysl.

 

JAK BUDE SETKÁNÍ VYPADAT

Setkání „Vědomá žena“ bude obsahovat již zmíněnou práci s pánevním dnem, a kromě toho i práci se spontánním pohybem těla, intuitivním tancem, meditacemi i aktivními OSHO meditacemi. Bude obsahovat také dechové a relaxační techniky na uvolnění těla, ztišení mysli a otevření srdce.

Budeš se potkávat sama se sebou individuálně, ve dvojicích, v malých skupinkách či v celé skupině, v prožitku i ve slovním, často velmi léčivém sdílení.

Budeš objevovat sebe samu, radost, světlo, celistvost, spokojenost, štěstí, a to vždy přesně tak, jak si v daném okamžiku dovolíš. Nebudeš do ničeho nucena, nýbrž jen pozvána, a s citlivostí provázena.

Setkání „Vědomá žena“ bude plynout v bezpečném prostředí ženského kruhu, v důvěře, niternosti a intimitě.

Intenzivní, vícedenní setkání  je vynikající příležitostí se zastavit, hlouběji zakusit sebe samu. I tvé tělo si „lépe zapamatuje“. Můžeš vše používat i doma ke zlepšení zdraví a nacházení vnitřního klidu.

PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ

Na setkání může přijet každá žena bez omezení věku, která cítí, že chce zakusit samu sebe, to znamená být si vědoma sama sebe. Chce se potkat, uvolnit, sdílet ženskou energii a být plně v přítomném okamžiku.

 

KDE BUDU SPÁT, CO BUDU JÍST, A KOLIK ZAPLATÍM

Setkání se koná v  Meditační centrum Buchov u Vlašimi.

intimne-centrum-buchov-zita-zurkova-meditace

 

Ubytování je v malých pokojích v samostatné, krásně romantické stodole. Nové sociální zařízení je společné.

Strava je vegetariánská, plná penze 3 x denně.

Začínáme ve čtvrtek  večeří kolem 18-19 hodiny, končíme v neděli mezi 13-14 h.

Cena jednoho setkání je 4.400 Kč.

Cena zahrnuje ubytování, stravu a program. Je možná individuální dohoda ohledně platby.

 

CO SI VZÍT S SEBOU

Seznam věcí a pomůcek dostanou všechny přihlášené ženy  s časovým předstihem před konáním akce, zároveň po zaplacení zálohy.