Zpět

Co ženy zajímá – léčivé kameny – klenoty, které uzdravují

 

 

Děloha je největší zdroj síly ženy. Děloha, náš nejdrahocennější poklad, je ukryta v nejhlubším nitru,  a musí být ženou objevena a vynesena na světlo. Děloha je otevřená a připravená k přijetí, což je její hlavní vlastností bez ohledu na to, zda si to žena uvědomuje nebo ne. Děloha přijímá nálady, pocity, myšlenky, a ty v ní zůstávají uloženy. U žen, které nemají se svou dělohou kontakt a pravidelně ji nečistí a nepečují o ni, se děloha rychle stává skládkou odpadu, nasáklou bolestí, negativitou a emocemi všeho druhu. To mívá často děsivé následky, kdy je ženám operativně odstraněna děloha, a také sexuální problémy, a obtíže s menstruací jsou často na denním pořádku. Dokud je děloha plná bolesti a utrpení, žena nedokáže své ženství plně vychutnat.

Děloha je rovněž místo, kde trávíme prvních devět měsíců svého života. Nálada, jaká panuje v děloze, je první dojem, který od života dostáváme.

Aby se žena mohla plně poddat své ženskosti, musí být děloha očištěna a zbavena všech nahromaděných zátěží. Ženská samoléčba přitom nefunguje jako instantní polévka, snadno a rychle, ale je to překrásná dlouhá cesta pro milovnice života. Ke své děloze se proto prosím chovej vždy laskavě a trpělivě.

OCHRANA DĚLOHY

Ženskými klenotami, které slouží pro každodenní ochranu dělohy, jsou energetická vajíčka z různých  minerálů. Děloha je otevřená a připravená k příjmu, pohlcuje neustále energii bez ohledu na to, zda si to uvědomuješ nebo ne. Pro ženu je proto důležité a velmi dobré, naučit se dělohu účinně chránit. A k tomu slouží energetická  vajíčka. Energetické vajíčko je možné přikládat zvenčí na dělohu, podbřišek,  nebo si ho lze zavést přímo do vagíny.

Vajíčko ? O tomto vajíčku nejspíš nebude řeč …     … zato vajíčko  z drahých kamenů je tím pravým pokladem

 

 

A co ženy bez dělohy ?

Nemít dělohu neznamená nestarat se o ni, právě naopak. Na emocionální a energetické rovině jsou všechny informace a pocity zachované. Ženy bez dělohy by se sebou měly zacházet zvlášť laskavě a jemně, jejich poranění jsou často ukryta ještě hlouběji než u ostatních žen.

Mnoha ženám dělá dobře dělohu očistit po sexu, obzvlášť tehdy, když po něm mají podivnou pachuť a necítí se dobře.

Co je třeba vědět:

Které kameny v podobě energetického vejce jsou pro ženu nejvhodnější ?

Pro začátek je výborným kamenem achát, působí hlavně na tělesné úrovni a zpočátku neproniká do světa emocí. Uvolňuje tělesné blokády, zmírňuje menstruační problémy, pohlcuje jedovaté látky, uvolňuje a posiluje dělohu, podporuje síly sebeuzdravení, chrání během těhotenství, usnadňuje porod.

Vhodným kamenem pro začátek je také kalcit, známý i jako aragonit, který má mírné a jemné vlastnosti. Hodí se pro ženy s poraněním v sexuální oblasti. Kalcit spojuje se zemí, učí vnímat vlastní hranice, zprostředkuje bezstarostnost, veselí, radost.

Mnohostranný a ženami oblíbený je růženín. Má schopnost pronikat hluboko do světa citů, pomáhá znovuobjevovat vše krásné a dobré a vážit si toho. Vynáší city na povrch, zahání úzkosti, změkčuje zahořklé lidi, pomáhá důvěřovat  a být laskavější.

Ocenit lze i účinky mnoha druhů jaspisu. Jaspis pomáhá znovu vstát po porážce, usnadňuje vydržet konflikty, vnáší do života vitalitu, obnovuje a zlepšuje vztah s přírodou.

Vulkanický kámen obsidián má velmi silný očistný účinek. Působí na tělesné úrovni, ale také na citové. Může přivádět k výbuchu to, co je skryté, probouzí staré vzpomínky ukryté v těle. Zároveň obsidián má schopnost pohlcovat bolest, měnit energetické vzorce, propůjčovat životní sílu, chránit před negativními vlivy, uzemňovat a léčit.

A kde taková vajíčka pořídit ? Kvalitní kamenná vejce, která jsem vybírala osobně přímo pro e-shop kalisek.cz najdeš přesně ZDE

Zdroj:  Maitreyi D. Piontek „Ženské klenoty“